LFA100F-36-J1Y
Partnumber:
LFA100F-36-J1Y
Manufacturer:
COSEL
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 36V 2.8A 100.8W 13-Pin