LFA30F-24-J1Y
Partnumber:
LFA30F-24-J1Y
Manufacturer:
COSEL
products.category:
MODULES
Availability:
10004 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 1.3A 31.2W