LFCN-1525+
Partnumber:
LFCN-1525+
Manufacturer:
MINI-CIRCUITS
products.category:
HF/RF Device
Availability:
100000 in stock
Package
Ceramic Filters Low Pass 1525MHz 1.2dB 50Ohm SMD 4Pin T/R