Partnumber: LFCN-1700
Manufacturer: Mini-Circuits
products.category: IC CHIPS
Availability: 1487 in stock
SKU: LFCN-1700
decrease increase
Package Ceramic Filters Low Pass 1700MHz 1.2dB 50Ohm SMD 4Pin T/R