LFP150F-24-J1Y
Partnumber:
LFP150F-24-J1Y
Manufacturer:
COSEL
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 6.3A 151.2W 18-Pin