LG126D103MAT2S1
Partnumber:
LG126D103MAT2S1
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Array 0.01uF 6.3V X5R 20% 0204 Pad SMD 1 Capacitor 85°C T/R