Partnumber: LGG2E102MELB40
Manufacturer: Nichicon
products.category: C/R/E
Availability: 816000 in stock
SKU: LGG2E102MELB40
decrease increase
Package Cap Aluminum Lytic 1000uF 250V 20% (30 X 40mm) Snap-In 10mm 2200mA 2000h 105°C Bulk