LGG2G681MELC40
Partnumber:
LGG2G681MELC40
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
SKU:
LGG2G681MELC40
Package
Cap Aluminum Lytic 680uF 400V 20% (35 X 40mm) Snap-In 10mm 1800mA 2000h 105°C Bulk