LGJ2G221MELC20
Partnumber:
LGJ2G221MELC20
Manufacturer:
Nichicon Corporation
products.category:
New Strength Medical
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Through Hole Mount, ROHS COMPLIANT