LGL2G391MELB30
Partnumber:
LGL2G391MELB30
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 390uF 400V 20% (30 X 30mm) Snap-In 10mm 1230mA 2000h 105°C Bulk