LGL2G681MELB45
Partnumber:
LGL2G681MELB45
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 680uF 400V 20% (30 X 45mm) Snap-In 10mm 1740mA 2000h 105°C Bulk