LGN2G271MELC25
Partnumber:
LGN2G271MELC25
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
472000 in stock
SKU:
LGN2G271MELC25
Package
Cap Aluminum Lytic 270uF 400V 20% (35 X 25mm) Snap-In 10mm 1220mA 3000h 105°C Bulk