LGR2D122MELC40
Partnumber:
LGR2D122MELC40
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1200uF 200V 20% (35 X 40mm) Snap-In 10mm 2300mA 10000h 105°C Bulk