LGR2G820MELZ35
Partnumber:
LGR2G820MELZ35
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 82uF 400V 20% (22 X 35mm) Snap-In 10mm 640mA 10000h 105°C Bulk