LGU1J472MELB
Partnumber:
LGU1J472MELB
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
1579 in stock
SKU:
LGU1J472MELB
Package
Cap Aluminum Lytic 4700uF 63V 20% (30 X 40mm) Snap-In 10mm 2900mA 3000h 105°C Bulk