LGU1K122MELZ
Partnumber:
LGU1K122MELZ
Manufacturer:
NICHICON CORPORATION
products.category:
others
Availability:
582 in stock
SKU:
LGU1K122MELZ
Package
CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP