LGU1K472MELB
Partnumber:
LGU1K472MELB
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
79600 in stock
SKU:
LGU1K472MELB
Package
Cap Aluminum Lytic 4700uF 80V 20% (30 X 45mm) Snap-In 10mm 3520mA 3000h 105°C Bulk