LGU1V472MELA
Partnumber:
LGU1V472MELA
Manufacturer:
Nichicon Corporation
products.category:
others
Availability:
1245 in stock
SKU:
LGU1V472MELA
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 4700uF, Through Hole Mount, ROHS COMPLIANT