LGU2D182MELC
Partnumber:
LGU2D182MELC
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1800uF 200V 20% (35 X 45mm) Snap-In 10mm 3480mA 3000h 105°C Bulk