LGU2D821MELA
Partnumber:
LGU2D821MELA
Manufacturer:
Nichicon
Availability:
Out of stock
Package
Cap Aluminum Lytic 820uF 200V 20% (25 X 45mm) Snap-In 10mm 2040mA 3000h 105°C Bulk