LGU2G471MELC
Partnumber:
LGU2G471MELC
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 400V 20% (35 X 40mm) Snap-In 10mm 1900mA 3000h 105°C Bulk