LGU2W221MELB
Partnumber:
LGU2W221MELB
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 450V 20% (30 X 35mm) Snap-In 10mm 1120mA 3000h 105°C Bulk