Partnumber: LGX2W271MELA50
Manufacturer: Nichicon
products.category: C/R/E
Availability: 838 in stock
SKU: LGX2W271MELA50
decrease increase
Package Cap Aluminum Lytic 270uF 450V 20% (25 X 50mm) Snap-In 10mm 1310mA 5000h 105°C Bulk