LHL08NB472J
Partnumber:
LHL08NB472J
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Wirewound 4700uH 5% 252KHz 65Q-Factor Ferrite 0.1A 14Ohm DCR RDL Bulk