LHL10TB102J
Partnumber:
LHL10TB102J
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Wirewound 1000uH 5% 252KHz 50Q-Factor Ferrite 0.41A 1.8Ohm DCR RDL Ammo