LKS1J472MESC
Partnumber:
LKS1J472MESC
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4700uF 63V 20% (35 X 25mm) Snap-In 10mm 3000mA 1000h 85°C Bulk