LLG2E152MELB50
Partnumber:
LLG2E152MELB50
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1133 in stock
SKU:
LLG2E152MELB50
Package
Cap Aluminum Lytic 1500uF 250V 20% (30 X 50mm) Snap-In 10mm 4250mA 2000h 85°C Bulk