LLS2D102MELA
Partnumber:
LLS2D102MELA
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 200V 20% (25 X 40mm) Snap-In 10mm 3280mA 3000h 85°C Bulk