LLS2G331MELA
Partnumber:
LLS2G331MELA
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 400V 20% (25 X 45mm) Snap-In 10mm 2000mA 3000h 85°C Bulk