LM1117MP-3.3
Partnumber:
LM1117MP-3.3
Manufacturer:
NSC/TI
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
830 in stock
SKU:
LM1117MP-3.3
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.8A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R