LM2575S-12
Partnumber:
LM2575S-12
Manufacturer:
TI/NS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Conv DC-DC 4V to 40V Step Down Single-Out 12V 1A 6-Pin(5+Tab) TO-263 Tube