LM2576HVS-15
Partnumber:
LM2576HVS-15
Manufacturer:
Texas Instruments
products.category:
MODULES
Availability:
1142 in stock
SKU:
LM2576HVS-15
Package
Conv DC-DC 4V to 60V Inv/Step Down Single-Out 15V 3A 6-Pin(5+Tab) TO-263