LM2577SX-12/NOPB
Partnumber:
LM2577SX-12/NOPB
Manufacturer:
Texas Instruments
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Conv DC-DC 3.5V to 40V Step Up Single-Out 12V 3A 6-Pin(5+Tab) DDPAK T/R