LM2675M-3.3
Partnumber:
LM2675M-3.3
Manufacturer:
Texas Instruments
Availability:
100000 in stock
Package
Conv DC-DC 8V to 40V Step Down Single-Out 3.3V 1A 8-Pin SOIC Tube