LM3490IM5-12/NOPB
Partnumber:
LM3490IM5-12/NOPB
Manufacturer:
NSC
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 12V 0.1A 5-Pin SOT-23 T/R