LM3940IMP-3.3
Partnumber:
LM3940IMP-3.3
Manufacturer:
Texas Instruments
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 1A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R