LM3940IS-3.3
Partnumber:
LM3940IS-3.3
Manufacturer:
NS/TI
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 1A 4-Pin(3+Tab) TO-263 Tube