LM4040CEM3-2.5
Partnumber:
LM4040CEM3-2.5
Manufacturer:
Texas Instruments
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
V-Ref Precision 2.5V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R