LM4040CIM3-2.5/NOPB
Partnumber:
LM4040CIM3-2.5/NOPB
Manufacturer:
NSC/TI
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
V-Ref Precision 2.5V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R