LM4040DIZ-2.5/NOPB
Partnumber:
LM4040DIZ-2.5/NOPB
Manufacturer:
NSC
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
V-Ref Precision 2.5V 15mA Automotive 3-Pin TO-92 Bulk