LM4140ACM-2.5
Partnumber:
LM4140ACM-2.5
Manufacturer:
TEXAS INSTRUMENTS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
V-Ref Precision 2.5V 8mA 8-Pin SOIC Tube