LM536015QDSXTQ1
Partnumber:
LM536015QDSXTQ1
Manufacturer:
TI
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Conv DC-DC 3.55V to 36V Synchronous Step Down Single-Out 5V 1A Automotive 10-Pin WSON EP T/R