LMJ316BB7226KLHT
Partnumber:
LMJ316BB7226KLHT
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22uF 10V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C Automotive T/R