LMK105BJ105KV-F
Partnumber:
LMK105BJ105KV-F
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 10V X5R 10% Pad SMD 0402 85°C T/R