LMZ14203HTZX/NOPB
Partnumber:
LMZ14203HTZX/NOPB
Manufacturer:
Texas Instruments
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
SIMPLE SWITCHER® 6V to 42V, 3A High Output Voltage Power Module 7-TO-PMOD -40 to 125