LNC2W562MSEH
Partnumber:
LNC2W562MSEH
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 5600uF 450V 20% (76.2 X 135mm) Bracket Mount Screw Terminal 21600mA 5000h 85°C Bulk