LNU2G472MSEG
Partnumber:
LNU2G472MSEG
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4700uF 400V 20% (63.5 X 120mm) Bracket Mount Screw Terminal 16100mA 5000h 105°C Bulk