LNX2L272MSEH
Partnumber:
LNX2L272MSEH
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
782000 in stock
SKU:
LNX2L272MSEH
Package
Cap Aluminum Lytic 2700uF 550V 20% (76.2 X 150mm) Screw Terminal 9400mA 5000h 85°C Bulk