LNY2W182MSEF
Partnumber:
LNY2W182MSEF
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1800uF 450V 20% (51 X 95mm) Screw Terminal 7900mA 2000h 85°C Bulk