LP0805H3500ASTR
Partnumber:
LP0805H3500ASTR
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
RF Filter Low Pass 0.85dB 50Ohm SMD 4Pin 0805 Automotive T/R